Eritellimusel siselahendused

Oleme Eesti juhtiv sisekujunduslahenduste tootja, kellel on pikk koostöö kogemus paljude arhitektuuribüroode ja ehitusettevõtetega nii Eesti kui välisturgudel.
Tutvu meie loodud interjööridega
slide_img

Turku City Theatre (Turku, Finland)

slide_img2

Turku City Theatre (Turku, Finland)

slide_img3

Turku City Theatre (Turku, Finland)

arrow_left
arrow_right

Projektid

25 aasta pikkuse tegevusaja jooksul oleme täitnud üle 500 eritellimus projekti, mille hulka kuuluvad hotellide, restoranid, saatkondade, ettevõtete ja eramute sisekujunduslahendused.
Vaata kõiki Retlari loodud sisekujundusi

Eesti Vabariigi Saatkond - Washington, Ameerika Ühendriigid

close_icn

Helsinki Vantaa Airport Länsiterminaali - Helsinki, Soome

close_icn

Tallink Spa Hotel - Tallinn, Eesti

close_icn

Radisson Latvija Restaurant - Riia, Läti

close_icn

Meist

Pika tegevusaja jooksul oleme kasvanud Põhja-Euroopa turul juhtivaks eritellimusel valmivate sisekujunduslahenduste tootjaks.
Loe veel
about_img

Usaldusväärne partner kvaliteetsete erilahenduste ja suurte projektide teostamisel

Kvaliteediga teenitud usaldusväärsus

Meie meeskond on aastate jooksul edukalt teostanud kõige keerukamaid projekte, arvestades klientide soove ja ootusi kvaliteedile.

Rahvusvaheline kogemus

Oleme teostanud hulgaliselt projekte üle Euroopa ning meie loodud lahendused on jõudnud nii Ameerika Ühendriikidesse kui ka teistesse riikidesse üle kogu maailma.

Suuremahulised projektid

Meie tipptasemel tootmisüksus võimaldab meil teostada eritellimusel sisekujunduslahenduste tootmist mis tahes suuruse, ulatuse või keerukusega.

Rõhk kvaliteedil

Rakendame erilahenduste tootmisel ja tööde teostamisel ranget kvaliteedikontrolli, tagades, et ei tee kvaliteedis allahindlust ka kõige väiksemate detailide puhul.

Ekspertsus erilahendustes

Meie tootmis- ja paigaldusmeeskonda kuuluvad valdkonna juhtivad spetsialistid, kes suudavad lahendada ükskõik kui keerulisi väljakutseid.

Kogukond

Enamus meie meeskonna liikmetest on meiega töötanud üle 10 aasta ning oleme juba 25 aastat olnud aktiivne spordimeeskondade toetaja.